nocomments

Bilgisayarda Android Uygulamaları Nasıl Çalıştırılır

Android Uygulamalarını bir Bilgisayarda veya Dizüstü Bilgisayarda çalıştırmak için,  Android Emulator Yazılımına ihtiyacınız olacaktır. Burada size en iyi Android Emulator Yazılımlarından bazılarını anlatacağız.

İlk program, ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Bluestacks Yazılımından geliyor ve premium sürümünü satın almak istiyorsanız, daha fazla ekstra özellik görebileceğiniz ayda 2 $ ödemeniz gerekecek.

Bilgisayarda Android Uygulamaları Nasıl Çalıştırılır

Bilgisayarda Android Uygulamaları Nasıl Çalıştırılır

Öyleyse önce Bluestacks yazılımı ile dizüstü bilgisayarlarımızda Android uygulamalarını çalıştırmayı öğrenelim.

Adım-1 . Öncelikle Bluestacks yazılımını bilgisayarınıza veya dizüstü bilgisayarınıza indirin ve kurun  .

Adım-2 . Yükledikten sonra, yazılımı dizüstü bilgisayarınızda açın. Kilidi açtıktan sonra Playstore seçeneğini göreceksiniz. Üstüne tıkla.

Aşama 3. Gmail hesabınızla oturum açmanız gerekir, bu nedenle Gmail Kimliğinizi ve Parolanızı girerek oturum açın.

Adım-4. Bunu yaptıktan sonra Playstore önünüze açılacaktır. Buradan indirmek istediğiniz uygulamaya tıklayıp önündeki Install butonundan uygulamayı yükleyebilirsiniz.

Arkadaşlar, yüklediğiniz uygulama ne olursa olsun ekranınızda görünecek, ancak yalnızca Bluestacks Yazılımının içinde çalışacak. Bu nedenle, bu yazılımı bilgisayarınızda veya dizüstü bilgisayarınızda bulundurmanız gerektiğini unutmayın; bu, uygulamayı yükledikten sonra bu yazılımı silmeniz veya kaldırmanız gerekmediği anlamına gelir.

Bununla birlikte, bu uygulamada Oyun veya Apk dosyalarını içe aktarma gibi daha gelişmiş özellikler göreceksiniz.

2022’de En İyi 6 Android Emülatörü (Windows PC, Mac)

Burada, bilgisayarınıza veya dizüstü bilgisayarınıza Android uygulamaları yüklemek için kullanabileceğiniz bazı  yazılımlar hakkında bilgi sahibi olacağız.

  1. Genymotion
  2. LDPlayer
  3. Android Studio
  4. Remix OS Player
  5. GameLoop
  6. Xamarin

PC için En İyi Android Emülatörünü öğrenmiş oldunuz. Android uygulamalarını bilgisayarınıza veya dizüstü bilgisayarınıza yüklemek için bu yazılımı kullanabilirsiniz.

Yorum Yap