nocomments

Asus Zenfone 9, Kutuda Bir Şarj Cihazı ile Birlikte Geliyor mu?

Asus Zenfone 9, piyasadaki en iyi kompakt amiral gemilerinden biridir, ancak kutuda bir şarj cihazı içeriyor mu? Bu soru birkaç yıl önce ortaya çıkmadı, tüm yeni akıllı telefon alımları kutuda bir şarj cihazıyla birlikte geliyor. Bununla birlikte, 2020’de Apple, şarj cihazını en son iPhone’undan çıkarmaya karar verdi ve göz kırpmadan diğer şirketler hızla davayı takip etti.

Samsung, en yeni Galaxy S8 tabletleri ve birkaç giriş seviyesi akıllı telefon ile şarj cihazları sağlamayı bıraktığı için eğilimi bir sonraki seviyeye taşıdı. Buna karşılık, Apple hala 329 dolara mal olan giriş seviyesi iPad (9. nesil) de dahil olmak üzere diğer bazı cihazlarıyla bir şarj cihazı sağlıyor. Zenfone 9 ile Asus, amiral gemisi segmentinde hem Apple hem de Samsung ile rekabet ediyor.

asus-zenfone-9-kutuda-bir-sarj-cihazi-ile-birlikte-geliyor-mu

asus-zenfone-9-kutuda-bir-sarj-cihazi-ile-birlikte-geliyor-mu

Neyse ki, Asus henüz şarj cihazı olmayan trendi benimsemedi. Üreticilerin ücretsiz bir şarj cihazı sağlamadığı bir pazarda, Asus bunu yapmaya devam ediyor. Zenfone 8, ROG Phone 5 ve ROG Phone 6 serisi de dahil olmak üzere şirketin eski sürümlerinin hepsi hızlı bir şarj cihazıyla birlikte geldi ve Zenfone 9 da öyle. Akıllı telefonun nereden satın alındığına veya hangi renkte olduğuna bakılmaksızın, Asus Zenfone 9, kutuda ücretsiz bir şarj cihazı ile birlikte gelir ve alıcılara birkaç dolar kazandırır. Aslında, bazı alıcılar Zenfone 9’u satın aldıklarında aldıkları aksesuar sayısını görünce şaşırabilirler.

 

Zenfone 9 Kutusunda Başka Neler Elde Edersiniz?

Şirketin resmi web sitesinde belirtildiği gibi, Asus Zenfone 9 ile kutuda bir 30W güç adaptörü ve bir USB-C – USB-C kablosu paketliyor. Referans olarak, Apple şu anda 30W USB-C için 39 $ ücret alırken, Samsung 35W Duo güç adaptörü için 29.99 $ ücret alıyor, bu nedenle bu genel maliyetten tasarruf etmenize yardımcı oluyor. Ek olarak, Zenfone 9’un alıcıları, cihazları için genel anlaşmaya daha da değer katan ücretsiz bir kasa da alıyor. Beklendiği gibi, bir SIM ejektör aracı ve kutuda bulunan bazı kılavuzlar da var.

Asus Zenfone 9 699 dolara mal olsa da, performansı ve özellikleri ile fiyatı haklı çıkarıyor. Zenfone 9, pürüzsüz bir 120Hz AMOLED ekrana ve çift arka kamera kurulumuna sahiptir. En son Snapdragon 8 + Gen 1 SoC’ye sahip ilk birkaç akıllı telefondan biri olan Zenfone 9, iPhone 13, Galaxy S22 ve Pixel 6 serisi de dahil olmak üzere Apple, Samsung ve Google’ın amiral gemileriyle rekabet ediyor. Bununla birlikte, Asus Zenfone 9 ile, kullanıcıların temel aksesuarları satın almak için akıllı telefonun maliyetinin üzerinde 50 dolar harcamak zorunda değiller.

 

 

Yorum Yap